וטרינר כלבים בבאר שבע – מידע מקצועי על כלבים

מזון לכלבים

אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. ואכן, כלב בבית זה שמחה בעיקר אם יש ילדים. כלב בבית זה גם בטחון וכלב בבית זו אחריות שלא מעט אנשים שוכחים. כלב הוא בעל חיים שצריך לקבל את הצרכים הכי בסיסיים שלו, ואחד מהם הוא כמובן האוכל. אוכל לכלבים צריך להיות מותאם לסוג הכלב, הגזע שלו, גיל, משקל, מצב בריאותי ועוד פרמטרים שונים שקיימים. מי שמחליט לאמץ כלב צריך לדעת שאי אפשר לזלזל בצרכים הבסיסיים הללו וצריך לדאוג לכלב שיקבל את מה שהגוף שלו צריך. כך הוא יהיה בריא שנים ארוכות וישמח את כל בני המשפחה.

 

מה צריך לתת לכלב?

אוכל לכלבים הוא אוכל שמותאם להם והוא יבש, והוא צריך להיות כפי שציינו מותאם לגיל, משקל, מצב בריאותי ועוד. יש שלושה סוגים עיקריים של מזון לכלבים. הראשון, מזון פרימיום, זהו הסוג הזול ביותר של המזון והוא מתבסס על שאריות של בשר מתעשיית הבשר. מזון כזה מצטיין בחלבון מן הצומח ופחות מן החי כך שהכלב יצטרך לאכול כמות גדולה. הסוג השני הוא מזון סופר פרימיום שזהו מזון מעופות או כבשים מצורפת אליו פחמימה כלשהיא. הסוג השלישי של מזון לכלבים הוא האולטרה פרימיום שזהו מזון מכבש או עוף אך הוא מועשר בדגים וויטמינים שונים שיכולים לסייע לכלב להיות בריא יותר.

יתרון האיזון במזון יבש קבוע

כשנותנים אוכל לכלבים כדאי שהוא יהיה מאותה החברה ואותו סוג כמובן לאחר שהכלב מתרגל ואוהב את האוכל המוגש לו. הסיבה העיקרית לכך היא בשביל איזון. הכלב צריך איזון במרכיבים של האוכל בכדי שיספקו לו את כל החוסרים והצרכים שלו, ואם מדובר על אותו סוג מזון ואותה כמות בכל יום הכלב מקבל את כל המרכיבים שהוא צריך במנות מדויקות. כך ניתן לשמור על הבריאות שלו טוב יותר ונכון יותר.

המחיר הוא לא הכול!

 

בבואכם לקנות מזון לכלבים חשוב שתזכרו שהמחיר הוא לא הכול וכדאי לתת את הדעת יותר לאיכות האוכל למה שהוא יכול לתרום לכלב שלכם לבריאות שלו.

קרא עוד: וטרינר בבאר שבע

המרכז הווטרינרי בנגב - כל סוגי השירותים הווטרינריים לכלבים ולחתולים

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון

טלפון: 6417025 - 08

פקס: 6415195 - 08

נייד: 7545907 - 050

 

שעות פתיחת סניף באר שבע

ימים א' - ה':    13:00 - 09:00 

                     21:00 - 16:00 

יום ו' וערבי חג: 13:00 – 9:00

 

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים

טלפון - 08-8682728

 

שעות פתיחת סניף להבים

ימים א' - ה':    13:00 - 09:00 

                     21:00 - 16:00 

יום ו' וערבי חג: 13:00 – 9:00